Kariera

Kariera

Dołącz do nas

Pracownicy mają dla nas duże znaczenie. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu możliwy jest stały rozwój naszego przedsiębiorstwa. To ich zapał i motywacja do pracy budują nasze kolejne biznesowe sukcesy. Jako pracodawca oferujemy szeroki wachlarz możliwości zawodowych, zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i dla absolwentów początkujących na rynku pracy. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszego biznesu. Jeśli uważasz, że nasza oferta pracy pasuje do Ciebie – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.

Oferty pracy

zobacz oferty

Pracownicy o firmie

Firma Politan jest wyróżniającym się pracodawcą. Na tle korporacji, gdzie dominuje bezmyślna pogoń za poklaskiem, realizowana w pustych arkuszach kalkulacyjnych i jałowych prezentacjach, gdzie pracownicy są tylko małymi trybikami w mechanizmie przedsiębiorstwa – tu jest zupełnie inaczej. Tutaj codziennie spotykam tylko ludzi z pasją i zaangażowaniem. Każdy mniejszy czy większy sukces któregoś z nas jest powodem radości dla wszystkich, co dodatkowo motywuje do pracy.

Łukasz Szczypka - Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Każdy z nas postrzega pracę inaczej – wszystko zależy od tego jaką drogę w życiu obierzemy. Dla mnie praca to szczęśliwy codzienny obowiązek. Szczęśliwy, ponieważ praca w Politan daje mi satysfakcję, poczucie własnej wartości i stale pozwala mi się rozwijać. Cieszę się i doceniam fakt, że pracuję w miejscu gdzie firma jest dla Nas­ dla pracowników, a nie tylko My dla firmy.

Agnieszka Wintoniak, Starszy Planista Produkcji – Dział Produkcji

Gdybym miał określić firmę Politan jednym zdaniem to powiedziałbym: ustawiczny rozwój. Elastyczność i tempo innowacji stawiają przede mną jako Managerem Działu IT codziennie nowe wyzwania. Zdecydowanym plusem, w porównaniu do wielkich korporacji, jest możliwość szybkiej i rzeczowej zmiany oraz dopasowania rozwiązań IT do aktualnych potrzeb biznesu. Dzięki temu, że mam bezpośredni kontakt z profesjonalnym zespołem specjalistów w każdej komórce Naszej firmy, mam również pewność że proponowane rozwiązania niezwłocznie wejdą w życie wspierając codzienną pracę i przynosząc oczekiwane korzyści. Politan to przede wszystkim miejsce dla osób, które nie lubią stać w miejscu

Piotr Pełka Menadżer IT - Dział IT

Pracę w Naszej firmie rozpoczęłam ponad 2 lata temu od stażu absolwenckiego. Jako stażystka miałam okazję poznać firmę – zasady jej działania, produkty oraz narzędzia systemowe ułatwiające codzienną pracę. Pozyskane w ten sposób umiejętności pozwoliły mi na podjęcie pracy w Dziale Sprzedaży Krajowej. Obecnie, jako Specjalista mam możliwość zdobywania nowych kwalifikacji oraz doświadczeń w przyjaznym i stale inspirującym mnie do rozwoju zespole.

Marzena Rokosa - Specjalista ds. Sprzedaży- Dział Sprzedaży Krajowej

Moja praca w firmie Politan zaczęła się niespodziewanie – po krótkiej rozmowie z właścicielem jeszcze tego samego dnia zostałam jej pracownikiem. Pamiętam ten dzień doskonale mimo, że było to aż 18 lat temu! Od wielu lat obserwuję ciągły rozwój Naszej firmy. Prace, które kiedyś na produkcji wykonywaliśmy ręcznie teraz wykonują nowoczesne maszyny, zmieniła się również lokalizacja oraz znacznie wzrosła liczba pracowników. Na stanowisku operatora najbardziej lubię pracę na maszynach, które umożliwiają kontrolę produktu pod kątem jego wykonania – muszę mieć pewność że zostały dobrze wyprodukowane, w końcu sama używam ich w swoim domu! Bardzo cenię Politan jako pracodawcę, przede wszystkim dlatego, że pracuję blisko miejsca zamieszkania, jestem zatrudniona na podstawie umowy o pracę, a wynagrodzenie zawsze otrzymuję na czas. Najważniejsze, że po tylu latach nadal do pracy przychodzę z chęcią.

Halina Oleś - Operator maszyn i urządzeń, konfekcjoner- Dział Produkcji

Dla mnie Politan to przede wszystkim możliwości – tak właśnie mogę podsumować 4 lata mojej pracy. Kiedy firma zwiększała swój udział w rynku, rozwijały się również moje umiejętności związane z pracą handlowca, która na początku była dla mnie wielkim wyzwaniem. Nasza firma wie jak ważni są ludzie, ponieważ to dzięki nim osiąga tak imponujące wyniki. To miejsce, w którym liczy się sukces obydwu stron – w zamian za profesjonalne podejście i zaangażowanie daje możliwości rozwoju. Dla mnie tą możliwością jest program rozwoju talentów, w którym obecnie uczestniczę. Dzięki programowi mam dostęp do szkoleń i kursów oraz szansę na objęcie stanowiska związanego z wybranym przeze mnie kierunkiem rozwoju kariery.

Kamil Żółkiewski – Przedstawiciel handlowy- Dział Sprzedaży Krajowej