Poliśroda

Poliśroda

PoliŚroda to comiesięczne bezpłatne spotkanie organizowane i prowadzone z inicjatywy działu HR firmy Politan. Spotkania będą dotyczyć szerokiego spektrum tematów związanych z procesem rekrutacji. Osoby uczestniczące będą mogły pogłębić wiedzę na temat rynku pracy i lepiej przygotować się do spotkań rekrutacyjnych. Chcesz się dowiedzieć jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej? Jak dostosować CV do wymogów pracodawcy? Jak unikać błędów podczas rozmowy rekrutacyjnej? Dowiedz się jak krok po kroku wygląda nasz proces rekrutacyjny. Dzięki PoliŚrodzie poznasz Politan od środka i sprawdzisz czy to miejsce dla Ciebie!

Czego dotyczyć będą spotkania?

Spotkania są wielotematyczne i pozwalają w sposób komplementarny poruszyć najbardziej istotne zagadnienia z dziedziny HR. Tematy spotkań publikowane są z wyprzedzeniem na naszej stronie w zakładce Aktualności z możliwością dokonania zapisów.

Kto i gdzie może się zapisać?

Na nasze PoliŚrody zapisać może się każdy, kogo interesuje tematyka danego spotkania. Zgłoszenie chęci udziału umożliwia poniższy formularz, znajdujący się również przy aktualnych tematach spotkań.

Gdzie odbywać będą się Poliśrody?

Spotkania w ramach PoliŚród odbywają się w siedzibie firmy Politan w Rybniku przy ul. 3 Maja 30 (8 piętro).
Jeżeli jesteś zainteresowany najbliższą PoliŚrodą nie zapomnij zapisać się na spotkanie.
 

Do zobaczenia! Dział HR firmy Politan.

 

Formularz zgłoszeniowy