PL EN
Nasze marki
Marka Gosia istnieje od 2001 roku, w swoim portfolio posiada produkty do sprzątania, gotowania i przechowywania żywności. Wyróżnia je wiele oryginalnych i często opatentowanych rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom.
Hasło przewodnie marki to „Sprytne patenty”, dlatego naszym celem jest wprowadzenie pod marką Gosia produktów stanowiących kompleksowe rozwiązania, które charakteryzują się innowacyjnością, łatwością użytkowania oraz estetyką.
Produkty te dedykowane są dla konsumentek, które nieustannie poszukują nowych i lepszych rozwiązań. Dlatego w ofercie marki dostępne są opatentowane produkty. Marka Gosia porusza również temat dzielenia się obowiązkami. Podpowiada kobietom, jak zaangażować całą rodzinę w obowiązki domowe, jak je podzielić, aby każdy był w stanie wykonać swoje zadanie, oraz dostarcza niezbędnych do pracy narzędzi ze sprytnymi patentami.
Marka Gosia posiada silne wsparcie marketingowe, o czym świadczy między innymi kampania telewizyjna z reklamami traktującymi o podziale obowiązków przy wykorzystaniu sprytnych Patentów.
Nasze działania w obszarze Trade marketingu są przede wszystkim ukierunkowane na dotarciu do nowych, potencjalnych użytkowników naszych produktów. Wykorzystywane narzędzia to między innymi: materiały POS, dodatkowe ekspozycje jak również Cross Marketing, który pozwala na dotarcie z produktami naszych marek do klientów korzystających z produktów komplementarnych.

Narzędzia POS

Ekspozycja produktów marki
Gosia w punkcie sprzedaży

Materiały wsparcia sprzedaży

wobblery, listwy półkowe, krawaty

Akcje promocyjne

Przygotowujemy liczne promocje konsumenckie, mające na celu
dodatkowe wsparcie sprzedaży produktów marki Gosia.

Akcje sezonowe

Dla naszych klientów przygotowujemy akcje
trade marketingowe dostosowane do sezonu.

Indywidualne akcje dla naszych klientów

Dla klientów sieciowych jesteśmy w stanie przygotować indywidualne akcje
promocyjne według ich oczekiwań. Dostarczamy specjalnie przygotowane
w tym celu materiały wspierające sprzedaż oraz przygotowujemy dodatkowe
ekspozycje produktów objętych promocją.

Więcej informacji na temat produktów marki Gosia znajdziesz na stronie:
Zapoznaj się z dokładną ofertą marki Gosia pobierając katalog produktów (PDF):
folder