PoliŚroda

PoliŚroda

PoliŚroda to cykliczne, edukacyjne, bezpłatne spotkanie organizowane i prowadzone z inicjatywy różnych działów firmy Politan.

Spotkania będą dotyczyć szerokiego spektrum tematów związanych z obszarem naszej działalności. W poprzedniej edycji poruszaliśmy kwestie związane z procesem rekrutacji (m.in. „Jak dostosować CV do wymogów pracodawcy?”, „Jak unikać błędów podczas rozmowy rekrutacyjnej?”) i rozmawialiśmy o rynku pracy. To wyjątkowa okazja poznać ekspertów Politana i zdobyć dodatkową wiedzę!

Tematy spotkań publikowane są z wyprzedzeniem na naszej stronie w zakładce Aktualności z możliwością dokonania zapisów.

Dzięki PoliŚrodzie poznasz Politan od środka i zobaczysz jacy ludzie tutaj pracują! 

Czego dotyczyć będzie najbliższe spotkanie?

Nasz ekspert, Wiceprezes Grzegorz Barszcz opowie o tym jak odpowiednio kroczyć po ścieżce kariery, aby dotrzeć do upragnionego celu. Jeżeli jesteś na początku swojej drogi zawodowej i zastanawiasz się, w którym kierunku podążać lub masz już trochę doświadczenia, ale nie czujesz się spełniony(-na) w tym co robisz, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Kto i gdzie może się zapisać?

Na nasze PoliŚrody zapisać może się każdy, kogo interesuje tematyka danego spotkania. Zgłoszenie chęci udziału umożliwia poniższy formularz, znajdujący się również przy aktualnych tematach spotkań.

Gdzie odbywać będą się PoliŚrody?

Spotkania w ramach PoliŚród odbywają się w siedzibie firmy Politan w Rybniku przy ul. 3 Maja 30 (8 piętro).
Jeżeli jesteś zainteresowany najbliższą PoliŚrodą nie zapomnij zapisać się na spotkanie!

Do zobaczenia! Firma Politan

Formularz zgłoszeniowy