Politan jako partner w dystrybucji

Jesteś tutaj:

SILNE ZAPLECZE – SILNY PARTNER

Politan to firma o wypracowanej przez lata, silnej i stabilnej nie tylko na polskim rynku pozycji konkurencyjnej. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i własnej jednostce badawczo-konstrukcyjnej tworzymy unikatowe, często opatentowane rozwiązania, które cieszą się uznaniem naszych konsumentów i klientów. Działamy innowacyjnie, myślimy perspektywicznie. Opieramy się na rzetelnych danych rynkowych oraz wynikach badań konsumenckich, co jest oznaką profesjonalnego, ale również przedsiębiorczego podejścia.

KOMPLEKSOWO I PO PARTNERSKU

Jedną z silnych stron naszej spółki jest również umiejętność kompleksowego podejścia do tworzenia produktu – od pomysłu aż po jego wprowadzenie na rynek. Jest to możliwe dzięki elastyczności, doświadczeniu i umiejętnościom technicznym naszych pracowników.

Wierzymy, że budowanie partnerskich relacji z tymi, z którymi posiadamy wspólne interesy, sprawi, że obie strony będą usatysfakcjonowane i osiągną zadowalające efekty. Jeśli chcesz stać się naszym partnerem biznesowym, skontaktuj się z nami.

Politan to:

0
wyprodukowanych torebek do pieczenia
0 m2
Powierzchni parku maszynowego
0 m2
powierzchni zaplecza
magazynowego
0
dostawców z całego świata
0
zaangażowanych pracowników
0
państwa z ofertą produktów politan
1
nagród
i wyróżnień
1
opatentowanych wzorów przemysłowych

Jesteśmy niezawodni w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla sektora B2B. Mamy więc silne podstawy do dalszego rozwoju. Obecnie ważne jest dla nas doskonalenie procesów biznesowych i operacyjnych w oparciu o bardzo dobry produkt, skuteczny marketing oraz szybką dystrybucję.

Rafał Tannenberg, Prezes Zarządu

Zaufali nam:

Oferta dystrybucyjna

Skontaktuj się

Poznaj lepiej nasze produkty i stań się naszym partnerem biznesowym!