Rękaw do pieczenia

Najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe zgrzewy na rynku

Jesteś tutaj:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZGRZEWÓW

W produkcji rękawów do pieczenia mamy wieloletnie doświadczenie. Stworzyliśmy innowacyjną metodę zgrzewania folii, co przekłada się na niezawodność i bezpieczeństwo jej użytkowania. Bardzo dbamy o to, by zgrzewy były wyjątkowo wytrzymałe, dzięki czemu rękawów można używać w wysokich temperaturach (zarówno w piekarniku, jak i mikrofalówce), a produkt spełnia wszelkie wymagania prawne i użytkowe. Minimalna wytrzymałość zgrzewu rękawa do pieczenia to 19,9 N/15mm, co potwierdziły testy.

PO PIERWSZE: BEZPIECZEŃSTWO

W pełni zautomatyzowany proces produkcji oraz kontroli jakości pozwala nam obniżać koszty wytwarzania, co sprawia, że nasze rękawy foliowe oferujemy w korzystnych cenach. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, a używane w procesie produkcji surowce są poddawane wnikliwej weryfikacji. Wyróżnikiem naszych rękawów są niewątpliwie opatentowane i bezpieczne klipsy, które zapobiegają niekontrolowanemu wzrostowi ciśnienia w rękawie. Wpływa to korzystnie na wygodę i komfort używania ich podczas przygotowywania potraw pieczonych.

PRZEWAGI KONKURENCYJNE NASZYCH RĘKAWÓW DO PIECZENIA:

najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe zgrzewy na rynku
z wyselekcjonowanych surowców - wysoka wytrzymałość temperaturowa
opatentowany klips uniemożliwiający rozerwanie rękawa w wysokiej temperaturze
konkurencyjna cena dzięki zautomatyzowanej produkcji i know-how
produkt bezpieczny
w kontakcie z żywnością
innowacyjny, zautomatyzowany
proces produkcji
zautomatyzowany proces
kontroli jakości

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.