Woreczki do lodu

JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW WORECZKÓW DO LODU

Jesteś tutaj:

Przewagi konkurencyjne naszych woreczków do lodu:

jeden z największych producentów woreczków do lodu w UE
unikatowy na skalę światową proces produkcji - mniejsze zużycie surowców PE
30 lat doświadczenia
gwarancja jakości – szczelność, łatwe wyjmowanie kostek
szeroka gama dostępnych kształtów
spersonalizowany nadruk na woreczku
dostępna wersja 100% biodegradowalna
woreczki z perforacją – łatwe dozowanie i przechowywanie

GWARANCJA JAKOŚCI WORECZKÓW DO LODU

Unikatowy na skalę światową proces produkcji w parze z 30-letnim doświadczeniem daje gwarancję wysokiej i stabilnej jakości woreczków do lodu. Oferujemy najszerszą na rynku europejskim gamę dostępnych kształtów produktów. Szereg testów jakościowych potwierdził niezawodną szczelność naszych woreczków do lodu oraz łatwość wyjmowania z nich kostek. Są one całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością. Naszym najnowszym osiągnięciem jest zaś wdrożenie do produkcji pierwszych na rynku w pełni biodegradowalnych woreczków do lodu

Politan producent woreczki do lodu marka własna private label duże kostki

PRIVATE LABEL CZYLI PERSONALIZACJA NADRUKÓW NA WORECZKACH DO LODU

Z powodzeniem wykonujemy nadruki na woreczkach do lodu, które pozwalają wyróżnić się wśród konkurencyjnych marek.

Produkujemy woreczki w formie wygodnej rolki. Pojedyncze sztuki oddzielone są od siebie perforacją ułatwiającą odrywanie. Dzięki temu, że woreczki są estetycznie zwinięte, pozwalają zachować ład i porządek w kuchni.

DUŻY WOLUMEN i konfekcjonowanie

Indywidualne podejście do potrzeb klientów pozwala nam na tworzenie nowych kształtów i rodzajów woreczków na lód zgodnie z wymaganiami klientów. Dzięki wydajnemu procesowi produkcji i własnemu know-how, oferujemy różne rodzaje mechanizmów zamykających (woreczki samozamykające i woreczki wiązane), możliwość konfekcjonowania woreczków oraz szybką realizację nawet bardzo dużych wolumenów.

Private Label – Marka Własna, Politan producent woreczków do lodu pod marką detalisty, możliwość personalizacji woreczków
Kostki lodu w kształcie serca, Politan, producent Private Label, marka własna

PRIVATE LABEL CZYLI PERSONALIZACJA KSZTAŁTÓW NA WORECZKACH DO LODU

Jesteśmy producentem Marek Własnych, który w produkcji woreczków do lodu nie ma sobie równych. Innowacyjny proces produkcji woreczków do lodu pozwala nam na szeroko zakrojoną personalizację ich kształtów. Kostki mogą być mniejsze – w formie lodu kruszonego – lub większe – w dobrze znanych kształtach jak koło, kwadrat, prostokąt czy mniej oczywistych jak sopel czy serce. Oferujemy woreczki samozamykające oraz woreczki tradycyjne, z wiązanym zamknięciem.

Przekonaj się, jak szerokie są nasze możliwości personalizacji woreczków do lodu. Przejrzyj katalog i dane techniczne naszych produktów. Jeśli masz pytania – z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

Kostki do lodu w kształcie kostek, słupków, serca, kulki, samozamykające i wiązane

Dane techniczne produktów

KATALOG PRODUKTOWY
POLITAN

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.