Woreczki do lodu

NAJWIĘKSZY EUROPEJSKI PRODUCENT WORECZKÓW DO LODU O RÓŻNYCH KSZTAŁTACH

Jesteś tutaj:

GWARANCJA JAKOŚCI WORECZKÓW DO LODU

Unikatowy na skalę światową proces produkcji w parze z 30-letnim doświadczeniem daje gwarancję wysokiej i stabilnej jakości woreczków do lodu. Oferujemy najszerszą na rynku europejskim gamę dostępnych kształtów produktów. Nasze woreczki do lodu są odporne na rozrywanie mimo niskiej temperatury. Szereg testów jakościowych potwierdził ich niezawodną szczelność oraz łatwość wyjmowania z nich kostek lodu. Są one całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością. Naszym najnowszym osiągnięciem jest zaś wdrożenie do produkcji pierwszych na rynku w pełni biodegradowalnych woreczków do lodu

DUŻY WOLUMEN

Indywidualne podejście do potrzeb klientów pozwala nam na tworzenie nowych kształtów i rodzajów woreczków na lód zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy też kilka rodzajów mechanizmów zamykających, a wysoce wydajny proces produkcji owocuje ich dużą i szybką dostępnością w krótkim czasie.

Przewagi konkurencyjne naszych woreczków do lodu:

innowacyjny proces technologiczny pozwalający na mniejsze zużycie surowców PE
ułatwione dozowanie dzięki perforacji między poszczególnymi „listkami” woreczków do lodu
wygodne przechowywanie
woreczków do lodu
najwyższa jakość wyrobów
produkt dostępny także w wersji
100% biodegradowalnej
zautomatyzowany proces
kontroli jakości

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.