Woreczki do pieczenia

Największy europejski producent woreczków do pieczenia z opatentowanym klipsem

Jesteś tutaj:

PRODUKT DLA WYMAGAJĄCYCH

Jako światowy lider w produkcji woreczków do pieczenia oferujemy produkty najwyższej jakości. Najwyższych standardów wytrzymałość zgrzewów w połączeniu z bezkompromisowością w doborze surowców sprawia, że produkt ten jest wytrzymały, szczelny, nie kruszy się. Woreczki do pieczenia Politan spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników oraz wszelkie wymagania prawne.

KONTROLA JAKOŚCI SPRZYJA BEZPIECZEŃSTWU UŻYTKOWANIA

Bezpieczeństwo produktu przeznaczonego do użycia w wysokich temperaturach jest dla nas najwyższym priorytetem. W pełni zautomatyzowany proces produkcji oraz kontroli jakości pozwala nam obniżać koszty i wytwarzać produkt bezpieczny dla użytkownika. Opatentowane klipsy zapobiegają niekontrolowanemu wzrostowi ciśnienia wewnątrz woreczka i podwyższają komfort użytkowania woreczków do pieczenia, które wytwarzamy.

Woreczki do pieczenia oferujemy luzem lub w opakowaniu. Można zamówić je w różnych rozmiarach oraz typach, w tym również złożone w kostkę.

Przewagi konkurencyjne naszych woreczków do pieczenia:

nr 1 w produkcji woreczków do pieczenia w UE
ponad 1 000 000 000 wyprodukowanych woreczków
najbardziej wytrzymałe
zgrzewy na rynku
z wyselekcjonowanych surowców - wysoka wytrzymałość temperaturowa
dostępne różne wielkości i typy oferowanych woreczków
opatentowane zamknięcie klipsem „Safety Clips” zapobiegające rozerwaniu torebki podczas pieczenia
innowacyjny, zautomatyzowany proces produkcji
zautomatyzowany proces kontroli jakości

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.