Woreczki do pieczenia

Największy europejski producent woreczków do pieczenia z opatentowanym klipsem

Jesteś tutaj:

Przewagi konkurencyjne naszych woreczków do pieczenia:

nr 1 w produkcji woreczków do pieczenia w UE
ponad 1 000 000 000 wyprodukowanych woreczków
najbardziej wytrzymałe
zgrzewy na rynku
z wyselekcjonowanych surowców - wysoka wytrzymałość temperaturowa
dostępne różne wielkości i typy oferowanych woreczków
opatentowane zamknięcie klipsem „Safety Clips” zapobiegające rozerwaniu torebki podczas pieczenia
innowacyjny, zautomatyzowany proces produkcji
zautomatyzowany proces kontroli jakości

PRODUKT DLA WYMAGAJĄCYCH W FORMULE MARKI WŁASNEJ

Jako światowy lider w produkcji woreczków do pieczenia oferujemy produkty najwyższej jakości. Najwyższych standardów wytrzymałość zgrzewów w połączeniu z bezkompromisowością w doborze surowców sprawia, że produkt ten jest wytrzymały, szczelny, nie kruszy się. Woreczki do pieczenia Politan spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników oraz wszelkie wymagania prawne.

Woreczek do pieczenia i safety clips Roasting bag and safety clips. Politan Producent Marek Własnych

KONTROLA JAKOŚCI SPRZYJA BEZPIECZEŃSTWU UŻYTKOWANIA

Zespół zaangażowanych specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie, a także odpowiednio wyposażony park maszynowy, to atuty dzięki którym możemy zaoferować niezawodne i bezpieczne woreczki do pieczenia pod Marką Własną Klienta.

To Klient jest ekspertem od produktu, który decyduje jaki wymiar woreczków go interesuje, ile woreczków będzie zawierało opakowanie i jak będzie wyglądało. My zajmujemy się resztą. Jesteśmy największym europejskim producentem woreczków do pieczenia z opatentowanym, bezpiecznym klipsem. Bezpieczne produkty to nasza specjalność.

 

 

PRODUKCJA NA ZLECENIE KATEGORIA WORECZKI DO PIECZENIA

Oferujemy wysokiej jakości woreczki do pieczenia luzem lub w opakowaniu. Można je zamówić w różnych rozmiarach oraz typach, w tym złożone w kostkę i zaklejone kolorową naklejką. Wewnątrz złożonego w kostkę woreczka możemy umieścić Safety Clips.

Opatentowane klipsy (Safety Clips) zapobiegają niekontrolowanemu wzrostowi ciśnienia wewnątrz woreczka i podwyższają komfort użytkowania woreczków do pieczenia, które wytwarzamy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych woreczkach do pieczenia i działaniu Safety Clipsów – zachęcamy do przejrzenia naszego katalogu i danych technicznych produktów. Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami.

Woreczki do pieczenia, różne wielkości Politan, producent Marek Własnych Roasting bags, various sizes, Politan
woreczek do pieczenia złożony w kostkę, ze stickerem w jednym kolorze, wewnątrz woreczka można umieścić Safety Clip różne wielkości, The folded cube-shaped baking bag, with a sticker in a single color, can be used to place a Safety Clip inside the bag. Politan, sprawdzony producent Marek Własnych
Produkcja woreczków do pieczenia, woreczek do pieczenia złożony w kostkę, ze stickerem w jednym kolorze, wewnątrz woreczka można umieścić Safety Clip różne możliwości skłania, producent Marek Własnych Politan
woreczek do pieczenia złożony w kostkę, ze stickerem w jednym kolorze, wewnątrz woreczka można umieścić Safety Clip różne wielkości, The folded cube-shaped baking bag, with a sticker in a single color, can be used to place a Safety Clip inside the bag. Politan, sprawdzony producent Marek Własnych

Dane techniczne produktów

Dane techniczne woreczki do pieczenia Politan Technical specifications of Politan baking bags

KATALOG PRODUKTOWY
POLITAN

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.