Woreczki do pieczenia

Jesteś tutaj:

PRODUKT DLA WYMAGAJĄCYCH

Jako światowy lider w produkcji woreczków do pieczenia oferujemy produkty najwyższej jakości. Najwyższych standardów wytrzymałość zgrzewów w połączeniu z bezkompromisowością w doborze surowców sprawia, że produkt ten jest wytrzymały, szczelny, nie kruszy się. Woreczki do pieczenia Politan spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników oraz wszelkie wymagania prawne.

KONTROLA JAKOŚCI SPRZYJA BEZPIECZEŃSTWU UŻYTKOWANIA

Bezpieczeństwo produktu przeznaczonego do użycia w wysokich temperaturach jest dla nas najwyższym priorytetem. W pełni zautomatyzowany proces produkcji oraz kontroli jakości pozwala nam obniżać koszty i wytwarzać produkt bezpieczny dla użytkownika. Opatentowane klipsy zapobiegają niekontrolowanemu wzrostowi ciśnienia wewnątrz woreczka i podwyższają komfort użytkowania woreczków do pieczenia, które wytwarzamy.

Woreczki do pieczenia oferujemy luzem lub w opakowaniu. Można zamówić je w różnych rozmiarach oraz typach, w tym również złożone w kostkę.

Przewagi konkurencyjne naszych woreczków do pieczenia:

Politan liderem produkcji woreczków do pieczenia w Unii Europejskiej
ponad miliard wyprodukowanych woreczków do pieczenia
wyłącznie z wyselekcjonowanych surowców
najbardziej wytrzymałe
zgrzewy na rynku
innowacyjny proces produkcji
wysoka wytrzymałość
temperaturowa
wraz z opatentowanymi klipsami Safety Clips zapobiegającymi niekontrolowanemu wzrostowi ciśnienia w torebce
dostępne różne wielkości i typy oferowanych woreczków

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy mamy możliwość stworzenia produktu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami lub wyślij zapytanie ofertowe.