Witamy w Politan

Witamy w Politan

Poznaj Politan

Nasze doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu.

W centrum naszej strategii rozwoju przedsiębiorstwa znajduje się klient. To dzięki niemu mamy inspiracje do tworzenia całkowicie autorskich rozwiązań dla branży produktów szybkorotujących artykułów gospodarstwa domowego. Firma Politan to firma ze 100% kapitałem polskim. Jesteśmy producentem mocno osadzonym w środowisku lokalnym, regionalnym i krajowym. Dlatego ważne są dla nas sprawy otoczenia, w którym funkcjonujemy my i nasi pracownicy.

Kim jesteśmy

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego.

Swoją strategię biznesową opieramy na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów.

We create the community of business