Składane woreczki do pieczenia

Producer of roasting bags for private label

politan - Producent składanych woreczków do pieczenia

Jesteś tutaj:
Manufacturer of roasting bags for private label

Składane woreczki do pieczenia idealne do torebek z przyprawami

Private Label R

Dlaczego warto wybrać naszą folię do żywności?

Gwarancja wydajności politan

Gwarancja stałej, najwyższej jakości

Sprawdzamy jakość składanych woreczków do pieczenia na każdym etapie produkcji.

Mocne zgrzewy

Gwarantujemy, że nasze torebki do pieczenia są wytrzymałe, nie pękają i mają najmocniejsze zgrzewy na rynku.

Woreczki do pieczenia z najlepszych surowców

Nasze składane woreczki do pieczenia, dzięki korzystaniu z wysokiej jakości BoPETu, mogą być używane w temperaturze aż do 200°C.

Innowacyjny i automatyczny proces produkcji

Jesteśmy producentem woreczków do pieczenia i wyprodukowaliśmy ich już ponad 1 000 000 000!

Opatentowany „Safety Clips”

Nasz opatentowany klips eliminuje konieczność nakłuwania torebki do pieczenia. Jesteśmy producentem plastikowych klipsów.

Różne rozmiary torebek do pieczenia

Oferujemy 3 różne rozmiary woreczków do pieczenia, każdy o innych wymiarach poskładanej torebki.

Co możemy Ci zaoferować?

DObre i stabilne ceny

jako producent woreczków do pieczenia możemy zaoferować Ci najlepsze ceny. Dzięki naszej unikalnej technologii i niskim kosztom produkcji możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny.

powtarzalną i wysoką jakość

czyli dokładnie taką, jakiej oczekują konsumenci. Stale kontrolujemy jakość w procesie produkcyjnym. Posiadamy wszystkie wymagane deklaracje i certyfikaty (takie jak deklaracja produktów do kontaktu z żywnością czy też ISO 9001:2015).

Krótki lead time
i elastyczność

jesteśmy europejskim producentem, który stawia na efektywność i krótki czas wdrożenia nowego produktu wraz z opakowaniem. Możemy dostosować produkt do Twoich standardów, oferujemy wiele rodzajów opakowania produktu oraz możliwość zakupu w luzie.

stała dostępność towaru

posiadamy odpowiednie moce produkcyjne oraz zdolność do ich szybkiego zwiększania. Jesteśmy w stanie zapewniać stałą dostępność produktów.

Rodzaje klipsów

4 tooth clips for roasting bags patented by Politan
Czerwony lub niebieski
4-ząbkowy "Safety Clip"
red and blue 14-tooth clip for roasting bags
Czerwony lub niebieski
14-ząbkowy klips

Producent składanych woreczków do pieczenia

Woreczki do pieczenia składane są dedykowane do użycia w torebkach z przyprawami. Naklejka i specjalne składanie woreczków sprawiają, że otwieranie jest szybkie i intuicyjne. Opracowaliśmy również technologię dodawania klipsa do torebki, więc oferujemy Ci kompletny zestaw: woreczek z klipsem. Oferujemy 3 rozmiary woreczków i różne kolory naklejek.

Woreczki do pieczenia przeznaczone są do beztłuszczowego pieczenia wszelkich  potraw. Produkowane przez nas torebki do pieczenia są wytrzymałe, nie kruszą się i są bezpieczne dla przygotowywanych potraw. Mogą być stosowane w tradycyjnych piekarnikach w temperaturze do 200°C.

Nasze woreczki do pieczenia zostały wyprodukowane z najlepszych surowców. Posiadają najmocniejsze i najtrwalsze zgrzewy na rynku.

Politan jest również producentem klipsów. Klipsy umożliwiają łatwe zamknięcie woreczka lub rękawa do pieczenia. Nasze klipsy mogą być wykonane z czerwonego lub niebieskiego żaroodpornego BoPETu (do 220°C). Klipsy są trwałe i bardzo elastyczne. 

W naszej ofercie znajdują się również „Safety Clips”. Mają one specjalny kształt (opatentowany przez Politan), który eliminuje konieczność nakłuwania woreczka lub rękawa do pieczenia. Dzięki tym klipsom rękaw jest zamknięty, ale pozostaje niewielki wylot powietrza, dzięki czemu gorące powietrze wydostaje się na zewnątrz. 

Gwarantujemy, że woreczek nie pęknie podczas pieczenia!

Roasting Bags producer Politan

Marka własna
Katalog produktów

Jesteś zainteresowany naszą ofertą składanych woreczków do pieczenia?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!​

Uzupełnij krótki formularz po prawej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą w max. 24h! Możesz do nas również zadzwonić, a my odpowiemy jeszcze szybciej.