Sensit

Jesteś tutaj:
Marka Sensit zadebiutowała w 2018 roku. W tym krótkim czasie udało się jej zdobyć grono wiernych konsumentów, którzy cenią produkty m.in. za ich bezpieczeństwo, skuteczność i wysoką wydajność. W ofercie marki są płyny i emulsje do podłóg, płyny do szyb oraz chemia specjalistyczna.

Kategorie produktów

CHEMIA SPECJALISTYCZNA

Dzięki specjalistycznym produktom Sensit rozwiążesz częste, domowe problemy: umyjesz lodówkę, płytę indukcyjną, piekarnik czy armaturę łazienkową. Ulubieńcami konsumentów są szczególnie odtłuszczacze – fioletowy (do szkła) oraz żółty. Co ważne, produkty te są bezpieczne dla dłoni

PŁYNY DO PODŁÓG

Marka Sensit ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów do podłóg – są to zarówno płyny do mycia powierzchni, jak i emulsje nabłyszczające. Serię uzupełnia zmywacz do podłóg. Panele, płytki czy podłoga z drewna – wybierz te produkty, które dopasują się do Twojego domu

PŁYNY DO SZYB

Sensit daje Ci wybór – możesz myć okna i inne powierzchnie szklane płynem o pięknym zapachu limonki lub wybrać opcję bezzapachową. Możesz też sięgnąć po zapasowy wkład do płynu, zmniejszając ilość kupowanego plastiku. Wybierając płyny do szyb Sensit – wybierasz połysk bez smug i zacieków!

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Tworząc produkty marki Sensit stawiamy na bezpieczeństwo. Naszych produktów możesz używać bez rękawiczek – są delikatne dla skóry dłoni.

Staramy się także, aby nasze produkty były innowacyjne, wydajne i skuteczne, dlatego stosujemy unikatowe formulacje, jak np. dyspergator brudu w płynach do podłóg, który łączy brud w większe cząstki – dzięki czemu opada on na dno wiaderka, czy formułę aromaguard, której zadaniem jest usuwanie nieprzyjemnego zapachu.

Konsumenci, sięgając po nasze produkty po raz kolejny, utwierdzają nas w przekonaniu, że spełniamy ich oczekiwania.

Zobacz nasze filmy

Jeśli nie znasz jeszcze naszych produktów, zachęcamy, byś je przetestował i przekonał się, że z ich udziałem Twój dom będzie lśnił tak, jakbyś właśnie skończył robić generalne porządki! Zobacz, z jakimi zabrudzeniami radzą sobie nasze produkty.

Sensit? Pewnie, że czysto!

Czysty dom to taki, w którym czujemy się dobrze, bezpiecznie i rodzinnie. Stwórz taki dom z marką Sensit i ciesz się podwojoną wydajnością oraz skutecznością produktów.

Tu nas znajdziesz: