Helios

Jesteś tutaj:

Helios to marka z 70-letnią tradycją, która odważnie podąża za trendami i potrzebami konsumentów, tworząc produkty oraz akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji butów eleganckich, casualowych i sportowych. Dzięki własnym zasobom produkcyjnym, możemy zaoferować Wam produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

 

O skórzane buty Polaków dbamy od lat!

Na konserwacji i ochronie obuwia skórzanego znamy się jak mało kto. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoje buty, by wyglądały jak nowe i były odporne na przeróżne warunki atmosferyczne. Nasze pasty i kremy posiadają unikatowe formuły chroniące przed solą i śniegiem, zabezpieczające przed przemoczeniem i nadające obuwiu wysoki połysk.

Jeśli uważasz, że pielęgnacja obuwia ze skóry jest skomplikowana, koniecznie zobacz nasz filmik, dzięki któremu szybko zmienisz zdanie.

O OBUWIE SPORTOWE RÓWNIEŻ WARTO DBAĆ!

Zauważyliśmy jednak, że moda i przyzwyczajenia się zmieniają i coraz więcej Polaków wybiera wygodę. W związku z tym, aby nasza oferta była kompleksowa, wprowadziliśmy na rynek serię proSPORT, której zadaniem jest przedłużanie życia butom sportowym. Przekonaj się sam, jak skuteczne potrafią być w walce z brudnymi podeszwami, materiałem czy nieprzyjemnym zapachem noszonych codziennie sneakersów lub adidasów! Dodatkowo, nasz preparat do czyszczenia podeszew oraz płyn do prania obuwia sportowego to całkowite nowości na polskim rynku, dlatego musisz je wypróbować!

Pamiętaj: Helios dba o buty!

Z marką Helios Twoje obuwie będzie bezpieczne i będziesz mógł cieszyć się nim dłużej.

 

Tu nas znajdziesz: