Jesteś tutaj:

Gosia

Marka Gosia powstała w 2001 roku i oferuje produkty do sprzątania, pieczenia i przechowywania żywności, które są znane i cenione za najwyższą jakość przez miliony Polaków.

co nas wyróżnia?

Produkty, które oferujemy pod marką Gosia, dedykowane są wszystkim osobom poszukującym innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. W niemal każdym z nich znajdziesz sprytne patenty, które ułatwią Ci pracę i sprawią, że szybciej i sprawniej osiągniesz zadowalający efekt.

Sprytne patenty

Wiemy, jak ważny jest czas wolny oraz odpoczynek i dlatego robimy wszystko, by pomóc Ci usprawnić wykonywanie codziennych czynności takich jak mycie podłóg, sprzątanie łazienki czy przygotowywanie posiłków.

Uważamy, że sprzątanie, gotowanie i inne, codzienne obowiązki domowe mogą być przyjemne, jeśli są podzielone pomiędzy wszystkich domowników. Zaangażowanie, wzajemna pomoc i korzystanie ze sprytnych patentów to klucz do sukcesu!

Kategorie produktów

Przechowywanie

Nie przegapisz naszych produktów, bo wyróżniają się na sklepowej półce. Kategoria zielona to przechowywanie. Znajdziesz w niej zarówno produkty do pakowania żywności (i nie tylko), jak i mrożenia takie jak woreczki z suwakiem, torebki śniadaniowe, folia do żywności czy woreczki do lodu.

Sprzątanie

Sprzątanie wyróżnia się wyrazistym, niebieskim kolorem opakowań. W ramach tej kategorii Gosia ma w swojej ofercie m.in. mopy, worki na śmieci, szeroki wachlarz ścierek, zmywaki kuchenne oraz różne akcesoria do domowych porządków.

Pieczenie

Trzecią odsłoną marki jest kolor pomarańczowy symbolizujący akcesoria do pieczenia. Używając naszych produktów, upieczesz nie tylko pyszne ciasto czy pizzę w foremce, ale także mięso z warzywami w rękawie lub woreczki.

Zobacz nasze filmy

Tu nas znajdziesz: