Nasze marki

Jesteś tutaj:

Marka premium oferująca produkty do sprzątania, pieczenia i przechowywania żywności. Wyróżnia ją wiele oryginalnych rozwiązań i sprytnych patentów.

Środki chemiczne, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości różnych domowych powierzchni i przedmiotów. Bezwzględna skuteczność i najwyższa wydajność, a przy tym bezpieczne dla dłoni i czyszczonych powierzchni.

Gama produktów do kompleksowej pielęgnacji obuwia eleganckiego, a także butów codziennych i sportowych. To godna zaufania marka obecna na polskim rynku od 1950 roku, tworząca produkty o unikalnej, sprawdzonej recepturze.

Artykuły gospodarstwa domowego codziennego użytku odpowiadające na potrzeby konsumenta, które wpisują się w trend smart shopping i oferują jakość za dobrą cenę. To marka stworzona z myślą o odbiorcach, którzy świadomie nie chcą przepłacać, sięgając po produkty z tej kategorii.

Nowa, polska marka folii powietrznych oraz urządzeń do ich wypełniania, służąca do zabezpieczania produktów w trakcie transportu. Stworzyliśmy ją z myślą o branży e-commerce i firmach, które transportują delikatne lub wielkogabarytowe towary.

Marka z długoletnim doświadczeniem w tworzeniu solidnych i niezawodnych ucinarek najwyższej jakości. Znajdziesz je na całym świecie.